Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 31 in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/router/package.module.router.php on line 465

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 30 in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/router/package.module.router.php on line 465
Nowa oficjalna strona Parafii w Gdowie | Parafia Narodzenia Najświętszej Maryii Panny w Gdowie

Nowa oficjalna strona Parafii w Gdowie

by admin | Listopad 10th, 2018

 

Nowa oficjalna strona Parafii w Gdowie!!!

Odwiedzających nasza stronę najuprzejmiej informujemy że w związku z otwarciem w listopadzie nowej strony Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gdowie nasza strona przestała być po 7 latach oficjalną stroną Parafii. Dziękujemy Ks. Proboszczowi Stanisławowi Bętkowskiemu oraz wszystkim księżom pracującym w naszej parafii za zaufanie i wszelką pomoc i uwagi w okresie kiedy przekazywaliśmy zainteresowanym informacje o działaniu naszej parafii ! Staraliśmy się wiernie i bez jakichkolwiek prywatnych komentarzy przekazywać otrzymywane od księży informacje i fakty o ważnych wydarzeniach dotyczących parafii oraz w miarę możliwości o jej bieżących sprawach .

Nasza strona cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem . W szczytach bywało ze liczba odwiedzających dziennie przekraczała 1000 użytkowników . Ponieważ nasza strona była inicjatywą prywatną cieszymy się ze mogła wiernie służyć naszej parafialnej wspólnocie i wypełniała lukę jaką jest konieczność istnienia oficjalnej strony każdej parafii ! Prowadzącym nową stronę Parafii w Gdowie życzymy wszystkiego dobrego , systematyczności , kreatywnych pomysłów i równie licznej a nawet większej liczby odwiedzających użytkowników ! Szczęść Boże !!!

A co z naszą stroną? Ponieważ strona parafiagdow.chomik.pl jest inicjatywa prywatną parafian i całość jej działania była i jest opłacona z prywatnych funduszy ,przestaje być oficjalną stroną parafii natomiast pozostanie Forum wymiany myśli, opinii i ważnych informacji dla parafian i zamieszczanych poglądów i treści przez parafian lub użytkowników . Strona pozostaje wierna idei dla której powstała tzn wiernie i zgodnie z Nauka Kościoła służyć Kościołowi i wiernym .

Zostaną ze strony usunięte wszelkie dane oficjalne Parafii które mogłyby kolidować z RODO ,natomiast pozostaną dane ogólnie dostępne dotyczące spraw interesujących parafian i użytkowników np : godziny Mszy św w naszym kościele czy dział modlitw gdzie można podawać swoje intencje i prosić innych o modlitwy w tych intencjach ! Będziemy również jak bywało dotychczas kierowali odwiedzajacycyh nasza stronę do linków do ciekawych artykułów w Internecie i prasie katolickiej a odnoszących się do bieżącego życia Kościoła !

Wszystkim wiernym użytkownikom naszej strony oraz korzystającym z naszej strony dziękujemy za korzystanie z naszych usług i jednocześnie prosimy o wszelkie uwagi dotyczące propozycji jak powinna wyglądać i czym się zajmować strona – platforma parafian naszej parafii. W imieniu redakcji strony parafiagdow.chomik.pl serdecznie dziękuję Panu Bogu za wszelkie dobro jakie mogło wyniknąć z działania naszej strony i to dobro ofiarujemy wyłącznie na Jego cześć .

Wszelkim działaniom nowej oficjalnej Strony Parafii oraz nowym działaniom naszej „ starej „ strony prosimy niech Pan Bóg Błogosławi.

W imieniu redakcji

Marek Swiezy

Wszelkie uwagi i propozycje prosimy kierować na adres parafianie@parafiagdow.chomik.pl

TRANSMISJA ONLINE

Prośba o modlitwę

Pomódl się w czyjejś intencji, albo złóż prośbę o modlitwę

Msze Święte

Kościół Parafialny w Gdowie
Pon - Sob
6:30, 7:00, 18:00

Niedziela
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00

Kaplica w Zagórzanach
Niedziela
9:00, 15:00

Aktualności

Strona na facebook-u

Kalendarz

Styczeń 2021
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Uwagi do strony

Jeżeli masz jakieś uwagi co do strony lub treści pisz na:

parafiagdow@gmail.com

logowanie

Logowanie talent@parafiagdow.pl

Analytics

STAT

stat4u
POWSTAŁA NOWA OFICJALNA STRONA PARAFII W GDOWIE ! POLECAMY!